O násV roce 2014 jsem založil Drum & Bass vinyl bazar, který jsem o dva roky později rozšířil i o žhavé novinky. Spousta bazarových i nových desek je skladem, další jdou doobjednat a novinky si je možné zarezervovat kdykoliv během mesíce, stačí sledovat sekci Pre-orders na webu.

Drumandbassvinyl.cz není klasický e-shop. Cestu si razí na sociálních sítích, jsem tak blíže k zákazníkům, pro které jsem dostupný takřka nonstop. Způsob nakupování je neobvyklý, ale zato se spoustou výhod jako je rezervace objednaného zboží na pozdější dobu, okamžitá odezva na zpávu, levné poštovné s dodáním do druhého dne a se sledovacím číslem, abyste o své zásilce měli detailní přehled.

Kromě vinylů nabízím i různé doplňky jako jsou ochranné obaly na vinyly,  čistící sady a kartáčky na čištění a údržbu vinylů a přenosek, kufry na vinyly, trička, slipmaty a další.

Velkou specialitou je měsíčník s exkluzivní mixy od českých DJů, kteří svůj set pro Drumandbassvinyl.cz míchají výhradně z vinylů. Exkluzivní sety dodali už DJové jako Touchowwod, Sayko, Kan-Jacca, El Waca, Elwíra.. a další.

Drumandbassvinyl.cz najdete na facebook.com/drumaandbassvinyl.cz, kde pomocí PM / zprávy uděláte objednávku, nebo rezervaci.


Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *