O nás


Jsme Drum & Bass vinyl bazar a zároveň nabízíme i žhavé novinky. Spoustu raritních desek máme skladem, další zvládáme sehnat a novinky objednáváme každé dva týdny, stačí sledovat sekci Pre-orders na našem webu a včas si desku zarezervovat. Drumandbassvinyl.cz vznikl teprve nedávno, ale máme už letité zkušenosti a velké množství spokojených zákazníků. Nejsme klasický e-shop, ale cestu si razíme na sociálních sítích, jsme tak blíže k zákazníkům, pro které máme otevřeno nonstop!

Vytvořily jsme sice o něco málo pohodlnější způsob nakupování, ale zato se spoustou výhod, jako je rezervace objednaného zboží na pozdější dobu, okamžitá odezva na komunikaci, levné poštovné s dodáním do druhého dne a se sledovacím číslem, abyste o své zásilce měli detailní přehled.

Kromě vinylů nabízíme i ochranné obaly na vaše vinyly. Nabízíme tvrdé vnější, vnitřní i igelitové a také čistící sady a kartáčky na čištění a údržbu vašich vinylů a přenosek.

Další naší specialitou budou exkluzivní mixy pro naše zákazníky a fanoušky Drum & Bassu od českých DJů, kteří svůj set namíchají výhradně z vinylů.

Najdete nás na facebook.com/drumaandbassvinyl.cz kde pomocí PM / zprávy uděláte objednávku, nebo rezervaci a tímto dosáhnete i na uplatnění ceníku poštovného, který platí jen na našem Facebooku.


Balíky do 2kg (do 8 desek)

Česká pošta: Jedna deska 65,- + 5,- za každou další (doručení na druhý den)
Kurýr: Jedna až osm desek 105,- (doručení do tří dnů)

————————————

Balíky nad 2kg (nad 8 desek)

Česká pošta: 140,- (doručení na druhý den)
Kurýr: 115,- (doručení do tří dnů)

 


Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *